آموزش اسکایپ

آموزش شارژ اکانت اسکایپ وخرید امکانت تلفن اینترنتی اسکایپ

برای شارژ اسکایپ کافیست روی یکی از مبالغ مورد نظر  خود جهت خرید کلیک کرده،بعد از واریز وجه کد شارژ اسکایپ برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای شارژ حساب خود وارد لینک زیر شوید

https://secure.skype.com/portal/voucher/redeem

 


 

اگر قصد خریدUnlimited World ، Unlimited Europe یا Unlimited Country و یا خرید شماره تلفن آنلاین از اسکایپ را دارید حتما ادامه مطلب را بخوانید.

  بعد ازاینکه محصول مورد نظر خود را انتخاب وارد صفحه پرداخت در اسکایپ شوید، تصویر زیر:

از بخش Billing Address روی گزینه ی Change details کلیک کنید و یکی از کشورهای اروپایی را اتنتخاب کنید. حال تغیرات را ذخیره کنید.

حال از قسمت Paying with که در تصویر بالا نمایان هست روی change کلیک کرده و از قسمت More payment methods: روش پرداخت را ukash انتخاب کنید.

شما کاربران عزیز می توانید با انتخاب کشورهای خاورمیانه در مسیر بالا مثلا ایران یا امارات متحده عربی روش پرداخت کش یو را به درگاه های اسکایپ اضافه کنید. (لازم به ذکر است روش پرداخت یوکش چند درصد کمیسیون در اسکایپ دارد و به همین دلیل کش یو روش پرداخت ارزانتری است)

اکنون شما می توانید به راحتی از طریق cashu و ukash  که در سایت ما ارایه میشود خریدهایتان را در اسکایپ انجام دهید.

 

چطور با اسکایپ کار کنیم؟

 

 

 

                       

 

در اسکایپ Sign in کنید. برای صحبت کردن با دوستانتان باید آنها را پیدا کنید. به این صورت که از ابزارهای سمت چپ، روی گزینه New کلیک و New Contact را انتخاب کنید.

 

 

سپس تصویری مانند زیر باز خواهد شد. اسم، آی دی اسکایپ و یا ایمیل دوستتان را وارد کنید و find را بزنید تا دوستتان را بیابید. توجه داشته باشید دوستتان حتما باید اسکایپ را دانلود کرده و در آن پروفایل ساخته باشد.

 

 

بعد از آنکه فرد مورد نظرتان را پیدا کردید، روی گزینه Add Contact کلیک کنید تا به لیست دوستانتان اضافه شود.

 

مطابق شکل بالا دو گزینه سبز رنگ، زیر توضیحات اکانت فرد مورد نظر قرار دارد. اگر سیستم شما مجهز به دوربین است و می خواهید تصویرتان را هم بفرستید روی گزینه video call و در غیر این صورت روی call کلیک کنید.

فرد مورد نظر اگر آنلاین باشد، صفحه ای مانند زیر برایش باز می شود که در صورت تمایل می تواند به آن پاسخ بدهد.

 

گزینه اول از سمت چپ ارتباط صوتی ست. گزینه وسط ارتباط صوتی و تصویری ست و گزینه ی آخر قطع تماس است.